Наскільки Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області є відкритим: результати моніторингу

Асоціація УМДПЛ спільно з представниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснили моніторинговий візит до Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

IMG_1481IMG_1429

15 -16 грудня 2015 року представниками Асоціації УМДПЛ у межах програми “Відкритість правоохоронної системи” у взаємодії з представником Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було здійснено дводенний моніторинговий візит до Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області (далі – Управління). Мета візиту — виявити порушення щодо організації й забезпечення права на доступ до публічної інформації в цій установі.

Пропонуємо для ознайомлення лише деякі результати моніторингу та загальний огляд тих порушень, які було виявлено.

Чи легко громадянам потрапити до Управління?

При вході до Управління наявна система відеоспостереження, є таблички із зазначенням повної назви установи не лише українською, а й англійською мовами. Однак вхід не пристосовано для маломобільних груп населення: для того, щоб потрапити до вестибюлю Управління, необхідно піднятись високими сходами. Пандус відсутній. Щоправда, біля вхідних дверей є дзвінок без будь-яких написів. Якщо навіть людині на візку вдасться дотягнутись до нього і постовий спуститься, то потрапити до вестибюлю вона все одно не зможе. Хіба що постовий нестиме її на руках або разом з візком. Перед сходами розміщено дошку оголошень із графіком прийому громадян керівництвом та скринькою для звернень.

IMG_1434

Одразу за сходами розташований контрольно-пропускний пункт (вертушка) з постовим. Постовий пояснив, що вестибюлем служить кімната, вхід до якої не позначено жодною табличкою чи відповідним написом. Тобто без спілкування з постовим, знайти цю кімнату досить складно. Кімната обладнана місцями для очікування і роботи (лави, столи), внутрішнім телефоном (без зазначення внутрішніх номерів) а також, інформаційними стендами. Книгу скарг, яка мала бути у вільному доступі, монітори так і не знайшли. На прохання надати книгу постовий відмовив, аргументуючи це тим, що для цього, мовляв, необхідний дозвіл керівництва. Після звернення до керівництва книгу було надано. 

IMG_1454

Чи відповідає оформлення інформаційного стенду вимогам Закону України «Про доступ до публічної інформації»?

У Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області не дуже переймаються щодо належного забезпечення права людини на доступ до публічної інформації. Стенд «Доступ до публічної інформації» відсутній. Проте на стенді «Інформація пенсійної групи МВС», серед іншого, розміщено форму подання інформаційного запиту (без зразка заповнення) та роздруківку Закону України «Про доступ до публічної інформації»— у старій редакції (і тільки до статті 14 включно, без порядку оскарження). Отже, немає інформації ні про порядок оскарження дій чи бездіяльності правоохоронців при розгляді інфозапитів, ні зразків їх заповнення.

IMG_1443

Також є окремий стенд «Організація особистого прийому громадян», де опубліковано графік та місце проведення прийому громадян керівництвом Управління. Щодо інформації про Порядок забезпечення права на доступ до публічної інформації, то на стендах немає інформації ні про контакти для надсилання інформаційних запитів, ні даних про особу чи підрозділ, відповідальний за доступ до публічної інформації.

Як забезпечується доступ до публічної інформації?

На прохання моніторів зареєструвати усний запит, представник відділу документаційного забезпечення була дуже здивована і уточнила, що саме мається на увазі (очевидно, що зі статтею 19 Закону не ознайомилась). Зрештою, монітору запропонували заповнити форму інформаційного запиту письмово.

IMG_1466

Окремої кімнати для роботи громадян з інформаційними запитами немає. Проте є кімната для прийому громадян, яка за сумісництвом є місцем і для роботи з документами (зі слів відповідальної за доступ особи). Доступ до цієї кімнати здійснюється тільки з дозволу і за супроводу працівників Установи. Щоправда, моніторів запевнили, що туди може потрапити кожен охочий, проте на практиці цього побачити не вдалось. Відповідальна за доступ особа аргументувала це особливістю планування будівлі та забороною її перепланування. Зокрема, у зв’язку з тим будівля відноситься до архітектурної пам’ятки, проведення будівельних робіт щодо зміни фасаду заборонено. Кімната не обладнана необхідними засобами та оргтехнікою (ксерокс, сканер тощо).

Особливої уваги заслуговує реєстр публічної інформації установи. Він є на сайті Управління, проте в самій установі доступ до нього обмежений – тільки з дозволу юриста чи керівництва.

Наскільки є обізнаним персонал з питань прав людини на доступ до публічної інформації?

Монітори опитали деяких працівників Управління щодо їхніх знань з питань права людини на доступ до інформації та оцінили рівень їхньої обізнаності. Знання персоналу перевіряли щодо змісту Конвенції з прав людини та основоположних свобод (зокрема статті 10), Конституції України (зокрема статей 32, 34, 50), Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Виявилось, як пояснили самі співробітники, що вони не проходили підготовки з питань доступу до публічної інформації і жодного разу не брали участь в тематичних навчальних семінарах, що враховуючи вищевикладене, очевидно, впливає на загальний рівень організації й забезпечення доступу доступу до інформації в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області.

1

Posted in Громадський контроль, Новини.