Стартувала всеукраїнська моніторингова кампанія

IMG_3486Стартувала всеукраїнська моніторингова кампанія «Громадський моніторинг дотримання права на доступ до публічної інформації в діяльності Міністерства внутрішніх справ України»

Кампанія об’єднала моніторів (журналістів, адвокатів, громадських активістів) з усієї країни однією метою – сприяти у покращенні загальної ситуації із дотриманням інформаційних прав людини в діяльності правоохоронних органів.

Не оприлюднення інформації, відмови у задоволенні запитів, порушення вимог інформаційного законодавства тощо – все це стало причиною для об’єднання зусиль захисників інформаційних прав у тому, щоб зробити діяльність правоохоронної системи відкритою та прозорою, попередити корупцію та розвинути діалог між громадою і владою.

Ми вже маємо перші результати, проте одразу по завершенню кампанії ми представимо загальну картину із дотриманням Закону України «Про доступ до публічної інформації» у частині реалізації права на доступ до інформації за інформаційним запитом, а також оприлюднення інформації на офіційних сайтах МВС України. Разом з тим, будуть вироблені рекомендації по підвищенню рівня відкритості міліції в цілому.

Тож бажаємо всім, хто долучився до моніторингу гарної та продуктивної роботи!

Далі буде…!

Злата Швець, Асоціація УМДПЛ

Posted in Громадський контроль, Новини, Публікації.